Samet

Bu markanın sattığımız ürün gruplarından istediğinizi incele diyerek markanın resmi sitesinden inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürünün temini noktasında sizlere yardımcı olacağız.

Çekmece Sistemleri

SAMET Ray Sistemleri tüm yaşam alanları, ofis ortamları, mutfak banyo ekipmanları için çeşitlendirilmiş ürünler sunar. Ayrıca SAMET Çekmece İçi sistemlerimiz ile şık ve kullanışlı depolama alanları oluşturuyoruz…

Menteşe Sistemleri

Kullanım deneyiminin mükemmelleştirilmesi kadar kurulumun da kusursuzlaştırılması için yenilikler sunan SAMET menteşe sistemleri ile  hızlı ve kolay montaj imkanı sunar.  SAMET menteşe sistemleri konforu esas alınarak tasarlanıp üretilmiştir.

Kalkar Kapak Sistemleri

Tüketicinin hayatına pozitif katkı sağlayabilmek için özel olarak tasarlanan SAMET Kalkar Kapak Sistemleri, hem inovatif, şık ve kullanışlı, hem de güçlü ve dayanıklı bir dizayna sahiptir. Her kullanımda SAMET’in kalite standartlarını, yenilikçi yapısını ve tasarım gücünü hissedeceksiniz.

Sürme Kapak Sistemleri

SAMET Sürme Kapak Sistemleri, farklı boyutlardaki gardıropların kapakları için birçok alternatif sunar. İlk bakışta dikkat çekmeyen bu detaylar, hem konforlu bir kullanım sağlar hem de şıklığıyla tasarıma eşlik eder.

Bağlantı Aksesuarları

Bir mobilyayı üretirken, onu oluşturacak etmenleri nasıl bir araya getirdiğiniz çok önemlidir. SAMET, Aksesuar ve Bağlantı Sistemleri sayesinde, kaliteden ve sağlamlıktan taviz vermeden, daha pratik bir üretim sürecine olanak tanıyor. 

Ebatlama & Bantlama Formu

Ebatlama & Bantlama Formumuzu doldurarak hızlı bir şekilde ölçülerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

form-icon-5

Ürün Sipariş Formu

Ürün Sipariş Formumuzu doldurarak siparişlerinizi siz mağazamıza gelmeden hazır edelim…

form-icon-7

Kapı Sipariş Formu

Kapı Sipariş Formumuzu doldurun ölçüleriniz hatasız şekilde elimize ulaşmasını sağlayın…

form-icon-6

1978'den beri sizlerleyiz...